Vláknový laser – značkovačka

gravírování ( rytí ) kovových materiálů a výrobků z kovů.

Zařízení určená primárně ke značení a gravírování kovových materiálů v průmyslu a reklamě. Díky velmi vysoké koncentraci energie na plochu vytváří jemný a jasný obrazec na výrobcích z nerez. oceli, běžné oceli, mědi, mosazi, hliníku, eloxovaného hliníku a jiných obecných kovů. Z nekovových materiálů je možné kvalitně popisovat některé druhy tvrdších plastů, grafických papírů a v extrémních případech i kůži.

_dsc0790
_dsc0787

Náš laser umožňuje gravírování do tenkých plechů a plíšků, bez jejich deformace či prohnutí. Laser je schopen gravírovat s velkou přesností i malé nápisy, je schopen vykreslit i jemnou grafiku fotek přenesených na kov. (Např.: plakety, medaile)

_dsc0791
_dsc0788

Velkou výhodou je možnost gravírování čárových a QR kódů, sériových čísel, výrobních čísel, časových razítek, data výroby, data doporučené spotřeby, a to v základní tabulce, která je navržena výrobcem. Vzhledem k velikosti je možné náš laser dovézt přímo k zákazníkovi a gravírovat na místě.

V naší výbavě máme i rotační nástavec, kterým jsme schopni popsat i nerovné plochy oblíbených nerez termohrnků, ovládacích prvků strojů až po svatební prsteny, jejichž značení vnitřního obvodu umožňuje rotační nástavec s náklonem v horizontalní rovině.

CO2 laser

Náš laser kombinuje gravírovací a řezací laser.

Jsme schopni řezat nekovové materiály jako je dřevo, papír, plexisklo, akrylát, plast (bez obsahu PVC), kůži, textil, korek, které formátujeme na přání zákazníka. Součástí výřezu může být i vygravírování loga či nápisu, který pak následně vypadá velice efektně. Možnost řezání šablon, krabiček, přání s výsekem apod.

_dsc0786
_dsc0785

Máme zkušenost s gravírováním do předmětů ze dřeva, papíru, plexiskla, akrylátu, plastu (bez obsahu PVC), kůže, textilu, korku, skla, kamene, dlaždic a glazury.

Díky vysoké přesnosti laseru i na malé detaily, může gravírování v mnohých případech nahradit pískování reklamních a dárkových předmětů.

_dsc0784
_dsc0783

Součástí laseru je opět rotační adaptér, do kterého jsme schopni uchytit i křehkou žárovku a vygravírovat nápis, logo firmy případně fotku. Máme zkušenosti s gravírováním do skleniček a skleněných hrnků, které plně nahrazuje pískování předmětu bez rizika slití grafiky a písmen.

Náš CO2 laser umožňuje výrobu razítek, jak běžných rozměrů, tak atypů, dle přání zákazníka a to i s malými detaily, případně s obrázkem při výrobě razítek pro děti a ruční zpracování keramiky.

_dsc0781
_dsc0782