Tato technika dekorování porcelánu, keramiky, skla, smaltu umožňuje trvalejší označení či zkrášlení vámi vybraných výrobků než je sublimační potisk. Loga, obrázky, fotky, grafiky, dle vašeho přání.

Technologie je hygienicky nezávadná, je použitelná do gastro provozu a je odolná v běžně dostupných myčkách nádobí a do nich určených mycích prostředcích.

Dekorace na výrobku je zafixována glazurou určenou pro vybraný druh podkladu a zapéká se na 500 – 900 stupňů Celsia v keramické peci dle materiálu.

Vzhledem k ručnímu dekorování jsme schopni odekorovat výrobek i na málo přístupných místech, jako je pod ouškem, uvnitř, přes okraj, na dně hrníčku či na spodní straně, prostě dokážeme si s dekorací pohrát, aby jste byli spokojeni. Máme k dispozici obsáhlou nabídku kvalitního porcelánu, skla, smaltových hrníčků, které máme odzkoušeny a nestane se, že by popraskala glazura či smalt.

Díky výpalu výrobku jsme schopni pro vás vyrobit i obrázky na hroby, které jsou zatíženy povětrnostními podmínkami. Máme široké spektrum tvarů a velikostí jednotlivých porcelánových oválů, obdélníků, čtverců, kopulí a na přání zákazníka jsme schopni  nadekorovat i porcelánové knihy, srdce, jak fotkou tak textem na přání.