Dekorování skla a porcelánu

Technika dekorování porcelánu, keramiky, skla a smaltu umožňuje trvalejší označení či zkrášlení vámi vybraných výrobků než je sublimační potisk.

Loga, obrázky, fotky, grafiky, dle vašeho přání. Technologie je hygienicky nezávadná, je použitelná do gastro provozu a je odolná v běžně dostupných myčkách nádobí a do nich určených mycích prostředcích.

Dekorace na výrobku je zafixována glazurou určenou pro vybraný druh podkladu a zapéká se na 500 – 900 stupňů Celsia v keramické peci dle materiálu.

Vzhledem k ručnímu dekorování jsme schopni odekorovat výrobek i na málo přístupných místech, jako je pod ouškem, uvnitř, přes okraj, na dně hrníčku či na spodní straně, prostě dokážeme si s dekorací pohrát, aby jste byli spokojeni.
Máme k dispozici obsáhlou nabídku kvalitního porcelánu, skla, smaltových hrníčků, které máme odzkoušeny a nestane se, že by popraskala glazura či smalt.

Díky výpalu výrobku jsme schopni pro vás vyrobit i obrázky na hroby, které jsou zatíženy povětrnostními podmínkami. Máme široké spektrum tvarů a velikostí jednotlivých porcelánových oválů,
obdélníků, čtverců, kopulí a na přání zákazníka jsme schopni  nadekorovat i porcelánové knihy, srdce, jak fotkou tak textem na přání.